Appartement te koop in Maasmechelen
(Europaplein 20b3)

Maasmechelen

Appartement te koop in Maasmechelen
(Europaplein 20b3)

Maasmechelen

Details

  • Status: Te koop
  • Categorie: Appartement
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Oppervlakte: 112 m²
  • Vraagprijs: € 239.000
  • Type: Gesloten bebouwing
  • Energieverbruik (EPC): 92 KWh/m²
  • Kadastraal inkomen: € 865

Omschrijving

Gezellig appartement met terras en parking in Eisden-Maasmechelen.

Dit appartement in Residentie Europa is gelegen vlakbij het centrum van Eisden, het winkelcentrum M2, de Pauwengraaf, Maasmechelen Village en de autostrades richting NL. en Brussel/A’pen.

Het appartement, gelegen op 2de verdieping, bestaat uit een inkomhal, een ruime leefruimte, een aparte keuken en een berging. Verder is er een badkamer met douche en wastafel en zijn er 2 slaapkamers met toegang tot het zonnige terras gelegen aan de achterzijde.

In de kelder is er een berging en een autostaanplaats.

Verwarming met aardgas. Het gebouw heeft een lift.

Stedenbouwkundige vergunning: in aanvraag/Bestemming: in aanvraag/Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd/Voorkooprecht: in aanvraag/ Verkavelingsvergunning: in aanvraag/P-score D/G-score D.

Bereken uw registratiekosten
  • Straat Europaplein 20b3
  • Gemeente Maasmechelen
  • Postcode 3630

Compare listings

Vergelijken
Orange Immo
  • Orange Immo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.